fbpx
GündemKişisel Gelişim

Ünlü Olma Yolları

Bu yazıda sizlere çok özel ünlü olma taktikleri vereceğim. Emin olun, bu taktiklerle kısa sürede ünlü olacaksınız. Eğer kariyerinizde çabucak yükselmek ve ünlüler kervanına katılmak istiyorsanız, bu yazı tam size göre. Keyifli okumalar dilerim.

Nasıl Ünlü Olunur?

Size ünlü olmanızı sağlayacak muhteşem taktikler vereceğim. Özenle hazırladığım sekiz taktik sizlerle. Bu arada, taktiklerin hepsi denenmiş ve başarı ile sonuçlanmış. O yüzden güvenle uygulayabilirsiniz(!).

Taktik 1 (Influencer – Youtuber)

Tiktok ya da Instagram hesabı açarak, vücudunuzu paylaşabilir ve inanılmaz etkileşim alabilirsiniz. Ahlaki değil mi falan diye de düşünmeyin, yaptığınıza dans dersiniz ve problem ortadan kalkar.

Taktik 2 (Propagandacı)

Siyasi ya da dini uç noktalarda paylaşımlar yapabilir ve insanların dikkatini çekebilirsiniz. Çok etkili bir yöntemdir. Birbirine sallamaya meyilli bir toplumda, hemen bir düşman edinir ve kısa sürede istediğiniz etkileşimi alabilirsiniz.

Taktik 3 (Torpilli)

Nitelikli tanıdıklarınızı devreye sokup, televizyonda oyunculuk ya da konukluk yapabilirsiniz. Ne olduğunuzun ya da yeteneğinizin bir önemi yok. Rahat olun, tanıdıklar ne güne duruyor?

Taktik 4 (Kurnaz Yarışmacı)

Yarışmalara katılabilir, oradan kazanacağınız hayran kitlesiyle, istediğiniz sektöre girebilirsiniz. Ya da bir iş ile uğraşmadan, sadece takipçilerinizin sayesinde reklam alıp, firmaların ürünlerini tanıtabilirsiniz. Bonus olarak; sesiniz güzel olmasa bile şarkıcı olabilirsiniz.

Taktik 5 (Polemikçi Ünlü)

Başka ünlülere “diss” atabilirsiniz. Oldukça popüler bir yöntem bu. Merak etmeyin, başarı garantili. Çünkü, o ünlünün fanlarından size küfür edecek ve olayı büyütecek birileri mutlaka çıkacak. Bu sayede kısa sürede milyonlara hitap edebileceksiniz.

Taktik 6 (Doğuştan Şanslı)

Güzel veya yakışıklıysanız yarışma kazanabilir ve yine istediğiniz sektöre, özellikle de oyunculuğa yönelebilirsiniz. Binlerce yetenekli tiyatrocunun; bir dizi yapsam da ailemi geçindirebilsem, hayalini umursamayın. Sonuçta siz; güzel ve yakışıklısınız. Ne hak yemesi canım(!).

Taktik 7 (Auralı)

Yüzyıllardır geçerliliğini kaybetmeyen inanılmaz bir taktik geliyor şimdi. Zengin veya ünlü bir eş bulabilirsiniz. Kadınlığınızı ya da erkekliğinizi kullanmak çok basit. Doğru ortamı yarattığınızda, ünlü birini düşürebilir ve hemen bir Instagram hesabı açarak ünlüler cemiyetine katılabilirsiniz.

Taktik 8 (Hayırsever)

Paranız varsa şanslısınız. Hemen, sembolik bir yardım yaparsınız ve halkı iyi bir insan olduğunuza ikna edersiniz. Onlar da size methiyeler düzmekten çekinmez ve kısa sürede yükselirsiniz.

Sonuç

Gördüğünüz üzere, ünlü olmak çok basit. Bir sürü seçenek saydım size. Buna rağmen ünlü olamıyorsanız, artık o sizin beceriksizliğiniz.

Bu yazımda sizlere ünlü olmanın yollarını anlattım. Bu taktiklerim başarı garantilidir. Ayrıca, kanalıma abone olarak, beni de ünlü yapabilirsiniz. Hepimiz aynı yolun yolcusuyuz, değil mi? 🙂

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere.

Not: Bu yazı bir ironidir.

 

Kazım Gökay Çiftci

Sorgu Vakti Kanalı kurucusu. Onlarca madalyaya ve kupaya sahip eski basketbolcu. SEO Uzmanı ve yazar. Bir sloganı da var; "hayatını anlamlı yaşa!"

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu